رده محصول
تماس با ما
اضافه کردن: Shizi منطقه توسعه اقتصادی، Langxi آنهویی چین
تماس با شخص: آلیس یانگ
جمعیت: +8613750771596
تلفن: + 86-563-7888566
ایمیل:alice@lisenwpc.com
خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-563-7888566

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

کامپوزیت چوب پلاستیک (WPC) آشنايي با امکانات و برنامه های کاربردی

کامپوزیت چوب پلاستیک است که خاک اره تراشه چوب بامبو تراشه پوسته سبوس دره پوسته بادام زمینی، پنبه کاه، مواد بهداشتی گیاهی کم فیبر عمدتا مواد اولیه، با استفاده از پلیمر رابط اصل شیمیایی و پلاستیک جنس تغییر ویژگی های، توزیع مخلوط باید نسبت مواد پایه پلاستیکی، چرخه ویژه فرایند پردازش پردازش Hou تشکیل جنس برگشت پذیر، پوشش سطح گسترده، نوع محصولات بیشتر با استفاده از ، فرم ساختار متنوع از جنس مواد را بر اساس.

در حال حاضر، این شرکت، همچنین نام چوب پلاستیک، سبز چوب, چوب, چوب و دانه بندی و عنوان انگلیسی، بنابراین در اصلاح: مواد مرکب چوب پلاستیک به عنوان WPC به صورت مختصر. تمام ویژگی های چوب است.

مواد جدید پنج ویژگی است:

1-مواد: آن بخش از توده مواد برای بازیافت زباله، منابع، مقدار کم; قطعات پلاستیکی مورد نیاز بالا, جدید, قدیمی مواد ندارد و یا مخلوط ممکن است، به طور کامل مظهر جامع استفاده از منابع و استفاده موثر.

2-پلاستیک: محصولات چوب پلاستیک برای سنتز مصنوعی تمام محصولات, محصولات را می توان با توجه به استفاده از فرآیند های تصادفی و فرمول تا تولید مختلف عملکرد و شکل مواد تنظیم، استفاده از مواد آن نزدیک به 100%.

3. محیط زیست حفاظت: چوب مواد کلاسور چوب/پلاستیک و مواد افزودنی متداول ایمنی و حفاظت از محیط زیست، بی ضرر است، روند تولید آن عوارض سمی تولید بنابراین نمی مطرح هر گونه خطر برای انسان و محیط زیست را ثبت.

4. هزینه اقتصاد: محصولات کم ارزش انتقال مواد به محصولات با ارزش افزوده بالا و هزینه های تعمیر و نگهداری نه تنها بسیار کم و چرخه عمر محصول چندین بار که چوب، مزایای اقتصادی آشکار در مقایسه با چوب.

5. بازیافت و زیستی: چوب 100% بازیافت زباله و بازیافت می شود و عملکرد را تحت تاثیر قرار خواهد شد محصول، آن می تواند متوجه quot; کاهش، بیوشیمیایی، recyclingquot؛ چرخه به مدل اقتصادی.